תחום ההתמחות של משרדנו הינו הגדלת הכנסות ורווחים בעסקים באמצעות מודל ייחודי המבוסס על ניסיון רב שנים.

עסקים רבים סובלים ממחנק אשראי, חובות מתגלגלים, תזרים מזומנים שלילי או שאינם מגיעים אל היעדים הפיננסים אותם הציבו לעצמם בתחילת הדרך.

 

מאחורי הסימפטומים הנ"ל (אשר אינם באמת הבעיה) מסתתרת אמת המוסוות במסך עשן עמוס בבעיות היומיום.

הסיבה האמתית לכך שבעלי עסקים אינם מצליחים לגרום לארגונים שלהם להתרחב באופן קבוע ויציב בפרמטריים של גיוס לקוחות, מכירות, הכנסות, ורווחים נזילים המתבטאים בסופו של דבר בקופת מזומנים הולכת וגדלה הנה בסיס פעולה שגוי ומחסור במודל המשלב את ההיבטים הללו כשיטת עבודה.

 

משרדנו, פיתח מודל ניהולי אשר מפרק את העסק לפסי ייצור בתחום השיווק, המכירות, והניהול הפיננסי. באמצעות הפירוק הנ"ל אנו מגיעים לרמה של שרשרת ייצור המפיקה מוצר סופי בקצה.

המוצר הסופי של שרשרת הייצור בתחום השיווק הינו ביקושים ברמה הולכת וגדלה למוצרי או שירותי החברה המדוברת וגידול מתמיד בהיקף המכירות

 

המוצר הסופי של שרשרת הייצור בתחום הניהול הפיננסי הינו הכנסות בעליה, פער הולך וגדל בין ההכנסות וההוצאות ורזרבות כספיות בכמות הולכת וגדלה בקופת המזומנים של החברה.

 

באמצעות כלי ניהול פיננסים מדויקים שפיתחנו המגבירים משמעותית את השליטה ויכולת החיזוי של תוצאות פיננסיות הבאנו את תחום ניהול הכספים לרמה חדשה לחלוטין.

התהליך אותו אנו מיישמים בכל עסק מתחיל בניתוח יסודי כנגד המודל שלנו על מנת לאתר את הגורמים השליליים אשר עוצרים את צמיחתו או את המחסור בשיטות עבודה נכונות ורצפי ייצור נכונים.

דוגמה ראשונה: אחת הבעיות המוכרות במשק הנה בעיית ביצוע תשלומים לספקים באמצעות השקים דחויים על מנת להתגבר על המחסור במזומנים.

"פתרון" זה הינו היצירה של בעיה חדשה על גבי בעיה קיימת - באמצעות מודל בקרת רכישה ותשלומים ייחודי שפיתחנו אנו משרשים את תופעת השיקים הדחויים (אשר אינם מגובים ב-90% מהמקרים בכספים כנגדם) ועוברים לתשלום במזומן !!

דוגמה שנייה: הגדלת ההכנסות באמצעות הקצאות כספים מדויקות ומנותחות בתחום השיווק והפרסום אשר זוכה לאחוז קבוע ויציב ממחזור הולך וגדל (וכתוצאה מכך גם כסכום הולך וגדל) המושקע בשיווק וזריעה של פירות העתיד.

ישנם כמובן כלים נוספים אשר יוצרים רווחיות משופרת וגידול בקופת המזומנים וכולם מותאמים ונתפרים למידותיו המדויקות של כל עסק במסגרת תכנית העבודה הייחודית שנבנית עבורו.

הגדלת הכנסות ורווחים בעסקים

למידע נוסף על המודל שלנו להגדלת הכנסות ורווחים ולתיאום פגישת הכרות צרו קשר